پیشنهادات و انتقادات خودمون رو چطوری منتقل کنیم؟

قطعا دیدگاه و نظر ارزنده شما، باعث پیشرفت و خدمت رسانی بهتر گوشنو میشه. از این رو مشتاقانه منتظر ارسال پیشنهادات و انتقادات شما کاربران عزیزان هستیم. شما میتونید از طریق آدرس ایمیل [email protected] با ما در ارتباط باشید ومجموعه گوشنو رو در ارتقای کمی و کیفی همراهی کنید.

چطوری از کتاب های جدید،جشنواره ها و تخفیفات ویژه گوشنو با خبر بشم؟

اگرکتاب جدید و یا تخفیف ویژه ای وجود داشته باشه از طریق ایمیل اطلاع رسانی میشود . همچنین از طریق پیج اینستاگرام گوشنو و صفحات اجتماعی گوشنو اطلاع رسانی روزانه نیز انجام میشود .

در ضمن شما همواره میتوانید از طریق قسمت تخفیفات و پیشنهادات در قسمت منوی بالای سایت از آخرین تخفیفات ما با خبر شوید .

اگر مشکل در روند استفاده کتاب صوتی برام پیش اومد چطوری رفعش کنم؟

ما تلاش کردیم که تمام سوالاتی که ممکنه برای کاربر پیش بیاد رو بخش سوالات متداول به همراه پاسخ قرار بدیم.اگر که جواب سوالتون رو در این قسمت پیدا نکردید میتونید با  آدرس ایمیل [email protected] و تلفن مستقیم پشتیبانی در ارتباط باشید .در روزهای کاری از ساعت 9 تا 17 پاسخگوی ایمیل ها و تماس های شما هستیم و این اطمینان رو به شما می دیم که رسیدگی به درخواست  شما کاربران عزیز اولین اولویت کاری ما می باشد.

 

 

چرا کتاب صوتی ؟

وقتی یک یا چند گوینده، کتاب چاپی رو به شکل صوتی ضبط می کنند نتیجه اون یک یا چند فایل صوتی میشه که به اون کتاب صوتی گفته میشه.
کتاب های صوتی به افراد کمک میکنند در شلوغی های روزمره در هر شرایطی بتوانند از زمان خود استفاده کنند و یک دانشگاه صوتی به همراه خود داشته باشند.
جالب است بدانید کتاب های صوتی در ابتدا فقط برای افراد نابینا تولید می شد اما با گذشت زمان و کمبود وقت استقبال ویژه ای توسط عموم مردم خصوصا افرادی که امکان حمل کتاب رو با خود نداشتند، از کتاب های صوتی شد.
همینطور این فرصت برای افراد بی سواد یا کم سواد که علاقه زیادی به خواندن کتاب داشتند، مناسب بود.

گوشنو در تلاش است به صورت متمرکز فقط روی کتاب های موفقیت، ثروتسازی، مدیریت، بازاریابی، تحول فردی و رهبری کار کند.

چطوری میتونم به عنوان گوینده با مجموعه گوشنو همکاری کنم ؟

دوست عزیز همکاری با شما به عنوان گوینده برای ما بسیار ارزشمند و باعث افتخاره. برای اینکار شما میتونید به صفحه اصلی مراجعه کنید و در قسمت منو های بالا گزینه همکاری با گوشنو را انتخاب کنید سپس در زیر گزینه ی مربوطه گزینه همکاری به عنوان گوینده را انتخاب نمایید و با تکمیل فرم مربوطه مشخصات خود را برای ما ثبت کنید.

چطوری میتونم با گوشنو در داخل مجموعه همکاری کنم ؟

دوست عزیز همکاری با شما و استفاده از تجربیات شما برای ما بسیار ارزشمند و باعث افتخاره. برای اینکار شما میتونید به صفحه اصلی مراجعه کنید و در قسمت منو های بالا گزینه همکاری با گوشنو را انتخاب کنید سپس در زیر گزینه ی مربوطه گزینه همکاری با مجموعه را انتخاب نمایید و با تکمیل فرم مربوطه مشخصات خود را برای ما ثبت کنید.

 

اگر پاسخ سوالات شما در گزینه های بالا نیست

میتوانید آن را از قسمت چت با پشتیبانی از ما بپرسید