درباره گوشنو …

یکی از هدف های حقیقی کتاب‌ها آن است که ذهن را در برابر مشکلات و مسئله های سخت و دشوار زندگی آماده کند و ذهن را در دام فکر کردن بیندازند تا مارا به فرد خردمند تر و قدرتمند تری تبدیل کند.
امروزه اگر از افراد مختلف بپرسیم کتاب میخوانید؟ احتمالا یک جواب می شنوید : در این زندگی شلوغ و اقتصاد خراب مگر میشود فرصتی برای کتاب خواندن هم پیدا کنیم ؟
در همین راستا مجموعه ی گوشِنو با یک تیم جوان و خلاق تلاش میکند تا در همین زندگی شلوغ راه حلی مانا برای نداشتنِ فرصتِ کتاب خواندن ارائه دهد تا افراد بتوانند در هنگام کار، مسافرت، قبل از خواب ، اوقات فراغت، پیاده روی روزانه، در مترو، تاکسی و اتوبوس، تفریح ، هنگام رسیدگی به کارهای خانه و به طور کلی دوندگی های روزمره ، یک دانشگاه صوتیِ کاربردی به همراه خود داشته باشند و از این کتاب های صوتی به عنوان چراغ راه آینده استفاده کنند.

این مجموعه با ارائه چکیده ی کاربردی پرطرفدارترین کتاب های ایران و جهان به صورت صوتی و الکترونیکی در زمینه موفقیت، تحول فردی، روانشناسی، انگیزشی، مهارت های فردی، کسب و کار، مدریت و رهبری و بازاریابی و فروش قصد دارد لحظاتی را میهمان روزمرگی های شلوغتان شود تا زندگی را برایتان شیرین کند و درختِ ذهنتان را به فراوانی محصولِ خرد تشویق نماید.

ما معتقدیم وقت طلاست و بر اساس قانون 20/80 فقط 20% از محتوای کتاب ها کاربردی و مفید هستند. در همین راستا سایت گوشنو تلاش می کند کاربردی ترین بخش های کتاب را استخراج کرده و به صورت صوتی و الکترونیکی به مردم عزیز کشورش ارائه دهد.
گوشنو با همکاری بهترین مترجمین، گوینده ها و مجری های رادیو و تلوزیون در راستای گسترش فرهنگ کتاب خوانی برای شما دوستان قدرتمند بهترین کتاب ها و پادکست های صوتی را آماده می کند و امیدوار است که به عنوان یک دوست خردمند صوتی در لحظه های ناب زندگی شما حضور پیدا کند.
خوشبخت، کسی است که به یکی از این دو چیز دسترسی دارد یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.
“ویکتور هوگو”